darktower
21 Sty 2016

Mroczna Wieża w telewizji – czyli zapowiedzi seriali na podstawie książek

Obecnie zapowiedziano, lub trwają prace nad kilkudziesięcioma produkcjami na podstawie różnych powieści, a my wybraliśmy dziesięć naszym zdaniem najbardziej interesujących.

Paweł Deptuch 0
Starz 70%
03 Gru 2015

Flesh and Bone – mroczne kulisy baletu [recenzja]

„Flesh and Bone”, nowy serial stacji Starz nie uniknie porównań z „Czarnym łabędziem”, niektóre wątki są żywcem wzięte z filmu Aronofsky’ego. Mamy przygotowania do wystawienia baletu, kandydatkę do głównej roli z psychicznymi problemami oraz bezpardonową rywalizację, łzy i zawiść na prowadzącej do sławy drodze. Pomimo tych podobieństw, to jednak zupełnie inna historia.

Tomasz Miecznikowski 0
Starz 80%
31 Paź 2015

Ash vs Evil Dead – skopać tyłki demonom [recenzja]

Trzydzieści cztery lata po genialnym „Martwym źle” Sam Raimi i Bruce Campbell wrócili do swojego demonicznego świata. Tym razem w formacie serialu telewizyjnego. Czy jest to powrót udany?

Robert Ziębiński 0
Starz 60%
09 Sie 2014

Outlander

Clara Gabaldon zapewne zaciera teraz ręce. Ekranizacja powieści tej poczytnej (tłumaczona na 24 języki) amerykańskiej pisarki ruszyła z kopyta. Udostępnionego w sieci w systemie On Demand pilota serialu „Outlander” („Cudzoziemka”) obejrzało 600 tysięcy osób. Odnotowano 897,372 odtworzeń. Co oznacza, że wielu spośród widzów delektowało się „Outlanderem” więcej niż raz.

Nina Wum 0