Call of Juarez
28 Cze 2016

Najciekawsze polskie gry ostatniej dekady

Ostatnie lata obrodziły polskimi grami, które w najgorszym wypadku są bardzo dobre, a w najlepszym – podbijają świat. Kreatywnie podchodzą do skostniałych gatunkowych klisz i zaskakują rozwiązaniami technologicznymi Prezentujemy więc dziesięć najciekawszych pozycji powstałych nad Wisłą.

Hubert Sosnowski 0
Dambuster Studios 60%
31 Maj 2016

Homefront: The Revolution – przyzwoita rewolucja [recenzja]

Burzliwe były losy marki Homefront w ostatnich latach. Po zamknięciu Kaos Studios, dewelopera odpowiedzialnego za część pierwszą, a później także i THQ, pierwotnego wydawcy gry, przyszłość wyglądała na niepewną. Prawa do tytułu przeszły ostatecznie w ręce Cryteka i Deep Silver, a produkcję powierzono brytyjskiemu oddziałowi tego pierwszego. Z jakim skutkiem?

Maciej Bachorski 1
Techland
30 Maj 2016

Dołącz do rewolucji w Homefront [konkurs]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Techland. Do rozdania mamy pięć kodów aktywacyjnych do gry „Homefornt: The Revolution” do wykorzystania w serwisie Steam.

REDAKCJA 0
Techland
25 Maj 2016

Homefront: The Revolution [patronat]

FILADELFIA, 2029. Cztery lata brutalnej okupacji Korei Północnej nad Stanami Zjednoczonymi. Filadelfia staje się kolebką rewolucji, miejscem narodzin ruchu oporu, który ma szansę stawić czoła bezwzględnym wojskom okupanta.

REDAKCJA 1
Techland
24 Mar 2016

Daj się porwać Deponii Doomsady [konkurs]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Techland. Do rozdania mamy pięć Specjalnych Edycji Ostatecznych gry „Deponia Doomsday”.

REDAKCJA 0
CD Projekt
29 Lut 2016

Siedem najlepszych zwiastunów gier komputerowych

Deus Ex: Mankind Divided Wielki powrót Adama Jensena miał nastąpić lada chwila, ale datę premiery przesunięto ostatecznie na końcówkę wakacji. Rzecz będzie działa się w kilka lat po zakończeniu Human Revolution, a w rozdartym konfliktami świecie bohater zapoluje na sprawców całego zła – Iluminatów. A jak to zrobi? Obejrzyjcie sami. Wiedźmin: Dziki Gon „Zabijam potwory” – chyba każdy gracz zna tę kwestię. Jaka była sama gra wszyscy wiemy, a te kilka minut doskonale ją podsumowuje. Moralne dylematy, cienka granica między dobrem a złem i nasz wspaniały, słowiański klimat wręcz wylewający się z ekranu. Po prostu mistrzostwo. Mass Effect 3 Można tę serię kochać albo nienawidzić (szczególnie kwestia zakończenia odbiła się

Maciej Bachorski 0
layers_of_fear_06_kitchen
26 Lut 2016

Przeżyj grozę z Layers of Fear [konkurs]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Techland. Do wygrania mamy pięć kodów dostępowych do gry „Layers of Fear” w portalu Steam.

REDAKCJA 0
Techland
16 Lut 2016

Layers of fear [patronat]

Specjalna, limitowana edycja pudełkowa gry Layers of Fear w wersji na komputery PC

REDAKCJA 0
Techland
16 Lut 2015

Zombiaków marsz przez gry komputerowe

Wirus zombie opanował graczy. Znowu. Tym razem poczciwe żywe trupy zaatakowały za sprawą polskiego przeboju „Dying Light”, który na dzień dobry obsypano wysokimi notami. Dzieło Techlandu sprzedaje się jak świeże bułeczki. To dobra okazja, żeby zobaczyć, jak – i czy w ogóle – ci nieumarli ewoluowali w grach komputerowych.

Hubert Sosnowski 0
Techland
04 Sie 2014

Dead Island kontra polskie media

Dziwna sprawa – my Polacy, głośno domagamy się naszych praw, a kiedy przychodzi ten moment że możemy się czymś pochwalić wolimy nasze sukcesy przemilczeć. Tak będzie zdrowiej, lepiej – poza tym nie ma co się chwalić grami komputerowymi.

Robert Ziębiński 0