Scream Comics 65%
19 Kwi 2016

Red Skin #1: Welcome to America – zimna wojna i superherosi [recenzja]

Sensacyjne “Red Skin” to jedna z najnowszych komiksowych serii Xaviera Dorisona, scenarzysty, który doskonale czuje się w każdym gatunku. Dzięki temu każdy jego tytuł to gwarancja solidnej rozrywki.

Paweł Deptuch 0
Egmont 57.5%
23 Lut 2016

Star Wars Komiks 1/2016: Księżniczka Leia – Rozbite Imperium lepsze [recenzja]

“Księżniczka Leia” jest trzecim komiksowym tytułem z Marvela przynależącym do ujednoliconego nowego kanonu. I jak na razie jest najgorszą opowieścią z dotychczas wydanych.

Paweł Deptuch 0
Hachette 75%
25 Cze 2015

Marvel Knights Spider-Man #2: Jadowity [recenzja]

Wielka Kolekcja Komiksów Marvela wraca do Marka Millara i jego „Marvel Knights Spider-Man”. W poprzednim tomie Peter rozpoczął śledztwo w sprawie porwania Cioci May. Odpaliło to lawinę wydarzeń, która przeciągnęła Pająka przez pół Nowego Jorku, a skończyła się w… szpitalu. Historia miała swoje momenty, ale jakość chwilami spadała. Jak jest tym razem?

Hubert Sosnowski 0
Hachette 60%
20 Kwi 2015

Marvel Knights Spider-Man #1: Śmiertelna Trwoga [recenzja]

Miłośnicy dobrych historii o Spider-manie nie mają szczęścia, od kiedy za sterami zasiadł Dan Slott, który zmarnował potencjał już wielu wielkich pomysłów. Z odsieczą przychodzi nam Wielka Kolekcja Komiksów Marvela. Możemy powspominać czasy, kiedy Pająka pisali tacy scenarzyści jak Straczynski, Jenkins czy właśnie Millar, autor „Śmiertelnej Trwogi”.

Hubert Sosnowski 0