Wydawnictwo Albatros 95%
23 Mar 2017

Grawitacja – na ISS wszyscy usłyszą twój krzyk [recenzja]

Tess Gerritsen to autorka znana polskim czytelnikom dzięki serii znakomitych thrillerów medycznych. Tymczasem „Grawitacja” to na ich tle niejako wyjątek od reguły w pisarskim portfolio autorki, a zarazem zupełnie nieoczekiwanie, również prawdziwa gratka dla fanów mocno zakorzenionego w naszej rzeczywistości science fiction.

Maciej Bachorski 0
Albatros 75%
11 Lip 2016

Igrając z ogniem – nietypowa powieść Gerritsen [recenzja]

Tess Gerritsen przyzwyczaiła czytelników do trzymających w napięciu thrillerów, które potrafią autentycznie zjeżyć włosy na głowie. Przebywająca niedawno w naszym kraju autorka w nowej powieści wybrała się jednak w rejony, jakie co niektórych mogą wprawić w zakłopotanie.

Łukasz Radecki 0
Tess Gerritsen, © Leonardo Cendamo / Blackarchives
12 Cze 2016

Tess Gerritsen – nic tak nie psuje życia jak zawiść i niespełnione ambicje [wywiad]

Tess Gerritsen jest jedną z najpopularniejszych pisarek na świecie. Jej medyczne thrillery przetłumaczono na 20 języków, a serial oparty na jej książkach, „Rizzoli & Isles” bił rekordy powodzenia. Nam opowiada o tym ile lat pisarz musi czekać na sukces, fenomenie thrillerów medycznych, swoich ulubionych powieściach i tym że wierzy w kosmitów.

Robert Ziębiński 0
Albatros
18 Maj 2016

Igrając z ogniem – Tess Gerritsen [patronat]

Autorka bestsellerowej serii “RIZZOLI & ISLES” tym razem napisała thriller osnuty wokół utworu muzycznego skomponowanego w Wenecji u progu drugiej wojny światowej.

REDAKCJA 0
Albatros 80%
09 Wrz 2015

Umrzeć po raz drugi – Gerritsen w najwyższej formie [recenzja]

Do powieści Tess Gerritsen nikogo zachęcać nie trzeba. Wykreowane przez nią bohaterki: detektyw Jane Rizzoli i doktor Maura Isles zdążyły już znaleźć miejsce w sercach czytelników, dlatego powiem krótko – kolejny tom cyklu tylko potwierdza jego klasę.

Łukasz Radecki 0