Legends-of-Tomorrow-Poster 55%
01 Lut 2016

DC’s Legends of Tomorrow – z duchem czasu… przeszłego [recenzja]

Stacja CW z powodzeniem tworzy superbohaterskie seriale w ramach uniwersum DC. Rok temu wystartował „Flash”, będący spin-offem „Arrow” i w rankingach oglądalności przebił poprzednika. Czy taki sam mechanizm zadziała w przypadku debiutującego „DC’s Legends of Tomorrow”?

Tomasz Miecznikowski 0
The CW 95%
01 Cze 2015

Spectacular Spider-man [recenzja] [serial] [ animacja]

Umówmy się. Dzień dziecka powinni świętować wszyscy, niezależnie od tego, czy mają lat 10 czy 110. Z tej okazji prezentujemy serial, który trafi do publiczności w tym właśnie przedziale wiekowym. Oto „Spectacular Spider-man” – animacja, która zagroziłaby pozycji „Batman: The Animated Series”, gdyby nie jeden feler.

Hubert Sosnowski 0
I-Zombie-Season-1 80%
20 Mar 2015

iZombie

Rob Thomas – pisarz, scenarzysta i reżyser, w historii współczesnej telewizji zapisał się jako twórca najpopularniejszego młodzieżowego serialu w Stanach – „Veronica Mars”. Czy „iZombie”, jego wariacja na temat zombie, powtórzy sukces opowieści o nastoletniej detektywce?  

Robert Ziębiński 0
Warner Bros
06 Wrz 2014

Supernatural – popkulturowy fenomen

Dziesięć sezonów, dwanaście powieści, kilkanaście komiksów, serial w internecie, japońska kreskówka i planowana przez stację nowa, poboczna seria. „Supernatural” z wszystkich emitowanych seriali to dziś prawdziwy popkulturowy fenomen. I paradoksalnie jeden z najbardziej niedocenionych seriali w telewizji.   

Robert Ziębiński 0
Warner Bros 60%
01 Lip 2014

The Flash

Tuż po wakacjach czeka nas prawdziwa ofensywa seriali tworzonych na podstawie komiksów DC. W produkcji są już pierwsze sezony „Gotham”, „I, Zombie” i „Constantine’a”, trzeci sezon „Arrow” oraz „The Flash”, będący spin-offem tego ostatniego, który jak na typowego roadrunnera przystało, wyprzedził swą premierę o trzy miesiące i trafił do sieci za przyzwoleniem stacji The CW.

Paweł Deptuch 0
CW 65%
21 Lut 2014

Arrow sezon 1 [recenzja]

Jeszcze przed zakończeniem bardzo dobrze przyjętego i wysoko ocenianego serialu „Tajemnice Smallville”, włodarze Warner Bros zastanawiali się jaki nowy bohater DC Comics byłby w stanie wypełnić pustkę w telewizyjnej ramówce po młodocianym Supermanie.

Paweł Deptuch 0