goodbehavior02-533x400_e 75%
15 Sty 2017

Dobre zachowanie – grzecznym widzom ku przestrodze [recenzja]

„Dobre zachowanie” bardzo dużo łączy z „Better Call Saul” – w obu serialach ich główni bohaterowie z prawdziwą pasją oddają się temu, co wychodzi im w życiu najlepiej. Problem w tym, że najlepsi są w uprawianiu przestępczego procederu.

Tomasz Miecznikowski 0
Animal_Kingdom 70%
10 Lip 2016

Animal Kingdom – z życia przestępczej rodziny [recenzja]

„Animal Kingdom” to kolejny serial powstały na bazie materiału filmowego. Australijski pierwowzór kilka lat temu zebrał bardzo dobre opinie, jego telewizyjna wersja również robi niezłe wrażenie.

Tomasz Miecznikowski 0
TNT 75%
30 Lis 2015

Bez zasad – Nowy Jork i mafia [recenzja]

W piątek 27 listopada na kanale TNT Polska miał premierę pierwszy odcinek serialu „Bez zasad” („Public morals). Czy warto oglądać ten policyjny dramat w starym stylu?

Robert Ziębiński 0
TNT 40%
12 Lis 2015

Agent X – agent tłucze po gębach, Sharon Stone robi miny [recenzja]

Mniejsza z Sharon Stone i Agentem X, w pilocie najważniejsza jest wygimnastykowana, rosyjska agentka i to z nią najczęściej tłucze się na poważnie tytułowy iks, z czego ta wydaje się być zresztą całkiem zadowolona. Poziom ściemy i absurdu w nowym, sensacyjnym serialu stacji TNT jest tak przytłaczający, że otrzeźwienie umysłu przychodzi dopiero na napisach końcowych.

Tomasz Miecznikowski 0
TNT 60%
06 Lis 2015

Bibliotekarze, Sezon 2 – Gdyby Indy wybrał bibliotekoznawstwo… [recenzja]

„Bibliotekarzy” wspominam jako radosny, pulpowy serial. Taki miejski „Indiana Jones” dla ludzi spragnionych przyjemnego procedurala. Na antenie właśnie ląduje nowy sezon. Czy zapewnia równie dobrą zabawę, co poprzedni?

Hubert Sosnowski 0
TNT 60%
15 Gru 2014

Bibliotekarze [recenzja]

Szukacie niezobowiązującej rozrywki? Niekoniecznie mądrej i logicznej ale emocjonującej i pełnej przygód oraz akcji? „Bibliotekarze” pasują jak ulał.

Paweł Deptuch 0