the-terror
04 Sty 2017

Najciekawsze premierowe seriale w 2017 roku #2

W 2017 roku będzie co oglądać. W kinach dostaniemy zatrzęsienie oczekiwanych przez miliony fanów filmów, w świecie seriali również czeka nas mnóstwo ciekawych produkcji. W drugiej części przewodnika znajdują się tytuły, które na chwilę obecną nie mają jeszcze potwierdzonej daty oficjalnej premiery.

Tomasz Miecznikowski 0
ABC
10 Cze 2015

Serialowe trendy #1: Mindfuck

Oglądamy i nie możemy uwierzyć. Dzieją się bowiem rzeczy nie tyle straszne, niespotykane, czy niemożliwe w prawdziwym życiu, co przede wszystkim – nie do pomyślenia. Sprawiają, że albo to my przestajemy myśleć i przyjmujemy je z dobrodziejstwem inwentarza, albo odwrotnie – myślimy i zaczynamy mieć poczucie, że ktoś z nas robi idiotów. Panie i panowie, a w szczególności wielbiciele seriali – oto mindfuck!

Tomasz Miecznikowski 0
Dzika Banda
20 Mar 2015

Najlepsze skasowane seriale

Czy Twój serial jest bezpieczny? Oto pytanie, które często zadają sobie serialowi maniacy z całego świata. Telewizja to bowiem niezbyt litościwe medium i może się zdarzyć, że nasz ulubiony show  nigdy nie doczeka satysfakcjonującego końca. A nawet nie tyle satysfakcjonującego, co w ogóle końca.

Tomasz Miecznikowski 0
CBS
06 Paź 2014

Demony z Twin Peaks

„Miasteczko Twin Peaks” powraca do telewizji po ponad dwudziestoletniej przerwie. David Lynch i Mark Frost ogłosili, że nowy, trzeci sezon serialu trafi na ekrany w 2016 roku. Czy świat znów pokocha agenta Coopera i będzie słuchał nawiedzonych pieśni Julee Cruise?

Robert Ziębiński 0
CBS
08 Wrz 2013

Miasteczka z seriali #1 – Twin Peaks

Fajne są marzenia o podróżach, fajnie, gdy się spełniają. Co zrobić, gdy z góry jest pewne, że do swojego wymarzonego celu nie dotrę? Nie przestałam być optymistką, ale miejsca, do których chciałabym się wybrać nie istnieją. Taki pech. Zawsze jednak można pójść – czy raczej pojechać – na kompromis. Zaraz wam opowiem jaki.

Ewelina Jamka 0
CBS Television
16 Mar 2013

Kyle MacLachlan – Agent z Twin Peaks [wywiad]

Kyle MacLachan, czyli legendarny Agent Cooper, wspomina słynną rolę w serialu Davida Lyncha.

Robert Ziębiński 0