art. TheMasterJB
17 Maj 2016

Kevin Bacon powraca do Wstrząsów

„Wstrząsy” to jedna z bardziej kultowych serii horror-komediowych. Łącznie powstało pięć filmów (ostatnim był nie najgorszy „Bloodlines”) i jeden serial rozgrywający się pomiędzy nimi.

REDAKCJA 0
john rambo
19 Sty 2016

Zabójcza broń w telewizji – czyli seriale na podstawie filmów

Oprócz mody na reaktywowanie starych seriali, powoli pojawia się druga, która za cel obrała sobie przerabianie uznanych kinowych przebojów na telewizyjne serie.

Paweł Deptuch 0
Universal 65%
03 Paź 2015

Tremors 5 – Bloodlines: wężoidy znów atakują! [recenzja]

  Narodzin tej serii nie spodziewał się chyba nikt. Kiedy w 1990 roku Ron Underwood realizował jej pierwszą odsłonę, opowieść o wielkich robalach pożerających ludzi traktowano, jako kolejny nudny monster movie. Wcielający się w postać głównego bohatera Kevin Bacon zresztą podczas produkcji filmu nie szczędził gorzkich słów pod jego adresem. Ponieważ był to moment, gdy kariera byłego gwiazdora lat 80. znalazła się na zakręcie on sam mawiał – definicja upadku? Ten moment, kiedy grasz w chujowym filmie o wielkich dżdżownicach zjadających ludzi. A potem wszyscy zobaczyli ukończony film. „Wstrząsy” owszem, miały wszelkie predyspozycje do tego, aby być filmem najgorszym, gdyby nie drobny szczegół. Otóż Ron Underwood, świadomy absurdu fabularnego, postawił

Robert Ziębiński 4