Dzika Banda
31 Gru 2014

Najciekawsze gry w 2015 roku

Dobiegający końca rok 2014 obfitował w sporo ciekawych gier, zarówno blockbusterów („Watch Dogs”, powracający zza grobu „Wolfenstein”, „Destiny”), gier bardziej niszowych (przygodówki od Telltale Games), czy nawet indie („This War of Mine”). 2015 zapowiada się jeszcze lepiej. Oto siedem produkcji, które uznaliśmy za najciekawsze.

Hubert Sosnowski 0
Dzika Banda
30 Gru 2014

Najciekawsze seriale w 2015 roku

W telewizji już za moment rusza kolejny sezon serialowy, który prezentuje się niebywale interesująco. Przyglądamy się kilku najciekawszym naszym zdaniem zapowiedziom na rok 2015 r.

Paweł Deptuch 1
Dzika Banda
29 Gru 2014

Najciekawsze filmy w 2015 roku

2015 zapowiada się niezwykle smakowicie w kinach. Producenci i dystrybutorzy przygotowali setki nowych filmów, które pojawią się w nadchodzącym roku, a wśród nich przodować będą obrazy science fiction i zombie horrory, a tuż za nimi Sztuczne Inteligencje, które pojawią się w aż czterech potencjalnych hitach. Po przebrnięciu przez ogrom zapowiedzi przesialiśmy filmy, na które najbardziej czekamy w 2015 roku. Oto nasze zestawienie.

Paweł Deptuch 0
Dzika Banda
27 Gru 2014

Adaptacje komiksów w 2015 roku

Rok 2014 był niezwykle obfity w kinowe produkcje na podstawie komiksów – pojawiło się aż dwanaście premier. W porównaniu z mijającym, rok 2015 zapowiada się nieco skromniej. Na wielkie ekrany trafi raptem sześć komiksowych filmów i aż cztery z nich pochodzą ze stajni Marvela. Ale nie ma tego złego. Kinowy minimalizm nadrabia telewizja, która oprócz sześciu obecnie emitowanych seriali, zaserwuje przynajmniej jedenaście nowych, zróżnicowanych komiksowych produkcji. W naszym aktualizowanym na bieżąco przewodniku znajdziecie podstawowe informacje o wszystkich szykowanych na najbliższe dwanaście miesięcy adaptacjach.

Paweł Deptuch 0